RECEP ERDOĞANIN CAMİ POPİLİZMİ TUTTU! SALYANGOZDAN VAZMI GEÇTİ!

RECEP ERDOĞANIN CAMİ POPİLİZMİ TUTTU! SALYANGOZDAN VAZMI GEÇTİ!

Tarih 29 Kasım 2012, 22:43 Editör BAYRAM ÇAĞLAYAN

Bu oyunu göbeğini kaşıyarak izleyen halk ise afedersiniz ama şeydir.!!!

 

 

                          Fezleke!!! Son moda  ,diğer moda ise  camii  yaptırmak!!!

      Ne garip bir milletiz(!) Ne hakkı biliriz  nede bir aklı. Salim değildir  Aklımız ,Haklı değildir yolumuz.

      2002 Yılı öncesi Siyasi yöneticilerin (!) Belki de karar merci idi ,hakları vardı bu kişiye yönelmekte. Olan olmuştu. Derin devletin  katil sorgulayıcısı ve yöneticilerinden biri olan , O dönem DYP Başına getirilen  Mehmet Ağar partisini  ANAP ile bütünleştirememeyişi de bu oyunun bir senaryosuydu.2007 e Muhturasını veren , adeta günahından kamburu çıkmış  gibi duran eğri belli adam  bu siyasi oluşumun güçlenmesine bir hayli destek vermiş olan  gizli bir odak idi. Adını saklamama gerek bile yok , bu kambur Yaşar BÜYÜKANIT  olduğunu hepiniz tahmin etmişsinizdir.

   ABD desteği , Van Münit Senoryosu , İsrail gizli ortaklığı , Satın alınmış yada sindirilmiş medya patronları, papyonlu  ,bizim   puromuzu (sol işi)  içen, araziye göre viski , gerekirse kokteyl partilerinde  kazağı arkadan omzuna asan , sakalı kirli , duruma göre hacı sakalı eden  , şartlar çok uygun ise top sakala dönüştürülen bu tipik alçak yazarlar sayesinde  halka neni dediler. Diyenleri de ,  bunlara inananları da  Allaha havale etmek geliyor içimden. Bu havale belki ağır ithamdır ama Gün gele devran döne , bu  çoraklıkta kuruya diyorum.

     Neyse  Yalaka , yukarıda tarif ettiğim yazarlardan biri ! Muhteşem 10 yıl demişti(!) Vallahi o yaltak Aydıncığın adını unuttum ama liboşun biriydi, onu hatırlıyorum , yüzünü görsem hatırlarım o liboşun. Neyse adı batsın , zaten adı da lazım değil , fikride. Muhteşem  10 yıl dediği bu yaltak yazarcığın  gayesi A.K.P isimli bir partinin yukarıdaki nedenlerden dolayı sefa sürdüğü iktidar senelerine demişti. Bu ülkede Kenan EVRENİN iti olanlar , Kenan EVRENE  mırlayanlar olmuştu. Bundan da bize ne , bu insanların iman , vicdan ahlak şeref ve temiz süt emmeleridir yapıp yapmadıkları.  Bu kirli süreç içerisin de bir tiyatro oynuyor ki! Adamın biri akıllara durgunluk veriyor. Yahu o adamın biri dediğim Recep Erdoğanın taa kendisidir. Diktatörmüş kendisi çokta umurumda, hatta hiç sanmıyorum onun o kabiliyette olduğunu , onu birisi yönlendiriyor günü gelene kadar tavuk horoz oyunu oynatıyor bence. Bu oyunun  sonunda olan da bu halka oluyor işte. Gelelim Fezlekeye : RTE isimli Başbakan ! Fezleke  ver , ver ki kana kana susadığın popülizme  devam edesin. Verdir ki fezlekeyi  incittiğin ama medya denilen şerefsizlerin kapattığı o hatalarının görünen kısmını tamir edesin. BDP  Millet vekilleri Terör örgütü ile kucaklaşmış , tamam kaldıralım  dokunulmazlıklarını ,  Ama onların ele başı Abdullah ÖCALANI muhatap alan sizin hakkınızdaki  suç unsurunu da belirleyelim, o suç unsurunu ben hemen diyeyim: Görevi kötüye kullanmak , halkı alenan kandırmak , yalan ve devlet yapısını zedelemeden  ihanet suçu işlediniz, cezası  İmralı  Yada Silivri toplama kampıdır. Dokunulmazlığınızın kalkması durumunda Kalpazanlık suçunuzun yargıdaki işlevini bilmiyorum. Bu siyasi kurnazlığın  , şark kurnazlığın   akıl zarıdır. Halk aptal mı?Sen İmralı dan icazet aldırt sen İmralı dan müzakere yaptır, hakancık fidancık isimli birine yasa çıkart Abdullah ÖCALAN ile müzakere ederiz de, Abdullah Öcalana her şeyi ile bağlı örgüt üyesi ile kucaklaşmaya dokunulmazlık kaldıracağız de.  Bu Recep ERDOĞANIN  Siyasi litarüterine artık pes diyorum , hele son zamanlarda  bir senaryo çiziyor akıllara durgunluk veriyor. Suriyenin Terörüstleri Camii bombalarken Allahu Ekber dediklerinde tüylerim diken diken oluyordu, bu terörist guruba destek veren Eş başkan görevli  Recep ERDOĞAN  o görevinden azat edilince Merhum Aziz Nesinin yazdığı , Merhum Kemal SUNALIN oynadığı Zübük filmindeki camii yaptırma  garipliğinin yarışına girdi. Müslüman Mahallesinde salyangoz sattırmayan Recep ERDOĞAN Müslüman Ülkeden ABD ye ,İsrail ve AB ülkelerine SALYONGOZ  ihraç ediyor , aferin eş başkana. Halk Bilmem nerenin tepesine , bilmem nerenin meydanına ,bilmem nerenin parkına binlerce insanın ibadet edeceği ama bilmem nerenin meydanı hariç hiçbir yerde camiinin kapasitesinin onda birini dolduramayacak cemaate ulaşılması bile mucize olan yerlere camii yaptırması popilizim ve zübüklüktür. Bu oyunu göbeğini kaşıyarak izleyen halk ise  afedersiniz ama  şeydir.!!!

  Bayram ÇAĞLAYAN

www.saskarahaber.com

Bu haber 358 defa okunmuştur.


Ulusal

"CAN DÜNDAR'DAN ERDOĞAN'A: SENSİN TERÖRİST"

Cumhuriyet Yazarı Can Dündar'ın bu yazısı Başbakan'ı çok kızdıracak.

"UKRAYNA'DA KISMİ SEFERBERLİK İLAN EDİLDİ!"

Ukrayna'da savaş çıkma sebebi ve,İç karışıklıkların yaşandığı Ukrayna'da kısmi seferberlik ilan edildi.

"KİMLİGİNİ ÇALDIRAN DİLEKÇE İLE ÇÖZÜM BULACAK"

Vatandaşın en büyük kâbusu sona eriyor!.Bakan Yazıcı müjdeyi verdi...

AveKP , CEMAAT KAVGASI ;DİNOZOR DEVRİNE BENZİYOR!!!

AveKP , CEMAAT KAVGASI ;DİNOZOR DEVRİNE BENZİYOR!!! Elleri arkadan kelepçeli, aynı eksenin , farklı unsurlarıydı, bir birine düşmüşler.

'Haram sofrasına oturmak bize yakışmaz'

'Haram sofrasına oturmak bize yakışmaz' Alevi Bektaşi Federasyonu (ABF) bugün Ankara Mülkiyeliler Birliği'nde Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan&...

Sayaç

Köşe Yazarları

BAYRAM ÇAĞLAYAN BAYRAM ÇAĞLAYAN
AveKP , CEMAAT KAVGASI ;DİNOZOR DEVRİNE BENZİYOR!!!
Şinasi KARACA Şinasi KARACA
"ALEVİLİKTE MUHAFAZAKARLIK MİLLİYETÇİLİK OLMAZ!"
Hünkar ÇELİK Hünkar ÇELİK
HÜNKARIN HABERİ
Arife ÖZBAŞ Arife ÖZBAŞ
Kana Susayanlar
 

Anket

CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİN'DE ; KİMİ DESTEKLEYECEKSİNİZ?


Tüm Anketler

 

Foto Galeri

              

Saskara'nın 2012 Yılı piknik görüntüleri
Saskara'nın 2012 Yılı piknik görüntüleri
saskara köyü
saskara köyü
SASKARADAN YETİŞMİŞ ÖNEMLİ ŞAHSİYETLER.
SASKARADAN YETİŞMİŞ ÖNEMLİ ŞAHSİYETLER.
Ardahan
Ardahan

Video Galeri

              

Muharrem İnce’den çok konuşulacak İsrail konu 2014 ATATÜRK SİUETİ
Yabancı ülke tv leri tarafından çekilmiş RESİMLER İLE SASKARA
Saadet Garan - DSP Ataşehir Belediye Başkan Adayı