SON DAKİKA

Şair Yavuz Niyazi YILMAZ ” Sensiz Çektiğim Her Nefes”İsimli Şiirine Klip Çekti

Facebook'ta Paylaş
Twitter

logoŞair Yavuz Niyazi YILMAZ’IN 2017 yılının ilk ayın da  çektiği kilipte sözlerini kendisinin seslendirdiği  ”  SENSİZ ÇEKTİĞİ HER NEFES ” isimli şiir  klibi, dinleyici ve hayranları tarafından   ilgi ve genişleyerek şiir sevenlerin beğenisini kazanmayı başardı.

Şiir kültürümüzü yaşatan şairlerimiz’den  Yavuz Niyazi YILMAZ, Büyük özveri ve emekle ; 2017 yılının ilk klibini çekmenin ve sevenleri tarafından büyük ilgi görmesinin haklı gururu içinde .  Şair Yavuz Niyazi YILMAZ;  Duygu, kardeşlik, hakikat , aşk ve tutkuyla bağlılık gösterdiği Yaşam değerlerimizin şiirsel ve görsel çizgisinde bizlerin yüreğine dokunan bir ses olmayı başarması, izlediği güzel yolun doğruluğunu da ifade etmektedir.

Saygın, düzeyli yaşam sahibi , paylaşımcı ve toplum gönüllüsü Şairimizin; Güzel çalışmaların’dan dolayı kendisini  kutlar ve çok kıymetli sanatsal çalışmasın da  başarılı bir zirveye çıkmasını umut ediyorum.

www.saskarahaber.com

 

 

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer videolar

Yorumlar
Duyurular
Güncel haber yayıncılığına yeni yayın döneminde daha güçlü bir yapı ile İnternet Gazeteciliği ilkelerine uygun; tarafsız, özgün ve özgür site olarak kamuoyunun beğenisine sunulmuştur.

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.

Yandex.Metrica

Saskara Haber

Esareti Cesaretle def edeniz. Yerelden Ulusala Özgür Haber Sitesi. Herkesin değil, doğrunun sesiyiz.