SON DAKİKA
Administrator
Administrator
» Diğer Yazıları
Takip Et!
18 Haziran 2021

“ALEVİLER ASLA MİLLİYETÇİLİK KELLECİLİK YAPMAZ!”

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
“ALEVİLER ASLA MİLLİYETÇİLİK KELLECİLİK YAPMAZ!”

GündemUlusal - 18 Haziran 2021 17:06

“ALEVİLER ASLA MILLIYETCILIK KELLECILIK YAPMAZ!”
ÇÜNKÜ 72 MILLETI AYNI GÖZDE GÖRÜR.
Yesevi Bektaşi Oğuz Ocakları diye Faşist bir Alevi örgütlenmesi oluşmuş. Hacı Bektaş Veli Dergâhına da gitmişler. Bir koldan da Turizm ve Kültür Bakanı ile görüşerek 2021 yılında Hacı Bektaş Veli Dergâhına çökme planları yapılıyor. Alevi örgütleri hâlâ “meleklerin cinsiyetini tartışıyor” modunda.
Tüm Alevi-Bektaşi Dernek, Vakıf, federasyon ve konfederasyonlara Yol için, Yol adına çağrımdır:
1-Aranızdaki polemikleri erteleyin.
2- Yükselen Faşist Türk-Islam dalgasına karşı bir set oluşturun.
3- Hace Bektaş Veli Dergâhı postnişini Veliyettin Ulusoy’un yanında aktif olarak ve geç olmadan(!) dayanışmanızı gösterin.
4- Üzerine serptiğiniz ölü toprağını kaldırıp atın.
5- Bu kadim Yol’u küçücük siyasi çıkarlarınıza alet etmekten vaz geçin.
6- Kurumlarınıza ehliyet ve liyakat ile omurgalı duruşa sahip, geniş ufuklu ve gelecek 25 yıla bu mazlum toplumu taşıyacak yöneticileri seçin.
7- Müşir, pir ocaklarına mensup ” pir/dede/ analar” ikrar vererek el ele, el Hakk’a ilkesi gereği Yol’a talip olun. Görgüden- sorgudan geçin. Yol cümleden uludur deyin.
8- Asimilasyona, Devletin ve Diyanetin projelerine karşı yek vücut olun.
9- Çocuklarımızı korumak için toplu halde örnek mahkeme ve AHIM kararları üzerinden ülkenin her yerinde zorunlu din derslerine karşı mahkemeleri dilekçelerle tıkayın, sivil itaatsizlik eylemleri yapın.
10- Cem evlerinde Bir eli Devlette, bir eli Diyanette olan Cem Vakfı yetiştirmesi ” Biyolojik ve çakma dede” işgaline son verin.
Ehliyet ve liyakata sahip dedelere görev verin.
11- Haremlik, selamlık uygulayan, Cem girişinde kadınlara türban dağıtan, Cem içinde Mevlevî semazeni bulunduran ” Biyolojik ve çakma dedelere “rızalık” vermeyin.
12- Eğitim çalışması ve seminerlerde teknolojiyi kullanın. Gençliği bilinçlendirin, gönüllü öğretmenlerle felsefe ve genel kültür eğitimleri başlatın.
Sonuç: Kaldırmadıkça başlarımızı,
Sefaletiniz bitmez.
GERÇEK ERENLERİN DEMİNE DEVRANINA HÜ
Kaynak; Musa Kazım Engin
Kureyşan Ocağı evladı
Yol Talibi
Not: Bu bir parçalama projesidir içimizdeki yezitlere inanmayın, fırsat vermeyin.
saskara-sinasi@hotmail.com . Şinasi Karaca
Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

TÜİK “ÖLÜM İSTATİSTİKLERİNİ” AÇIKLAMAYI ERTELEDİ TÜİK'i çalışmadığı yerden yakaladık CHP İstanbul Milletvekili ve PM Üyesi Özgür Karabat geçtiğimiz haftalarda TÜİK verilerine dayanarak nerede oldukları belli olmayan 218 bin vatandaşın kayıp olduğunu gündeme ...
MHP'yi CIA kurdu, CHP'de ise... MHP ve Alparslan Türkeş'in CIA ile ilişkisi, askeri müdahalelerde ABD'nin rolu... 68 kuşağı hareketinin iki atkif ismi Sarp Kuray ve Ömer Gürcan'dan şok açıklamalar. GİRİŞ 26.04.2008 16:35GÜNCELLEME 26.04.2008 16:35 1960’lı ...
"ALEVİLER ASLA MILLIYETCILIK KELLECILIK YAPMAZ!" ÇÜNKÜ 72 MILLETI AYNI GÖZDE GÖRÜR. Yesevi Bektaşi Oğuz Ocakları diye Faşist bir Alevi örgütlenmesi oluşmuş. Hacı Bektaş Veli Dergâhına da gitmişler. Bir koldan da Turizm ve ...
"ATATÜRK İLKELERİ" Kurmuş olduğu Türkiye Cumhuriyeti'ni belirlediği çağdaş değer ölçülerine eriş­tirmek, Türk halkını uygar dünyada ki layık olduğu yere ulaştırmak için koyduğu te­mel ilkelerdir. 1924 Anayasası'nda da yer olan bu ilkeler ...
Peker'den operasyon açıklaması: "Diğer üç kişiyi de biliyorum" Organize suç örgütü yöneticisi olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker, yeni açıklamalarda bulundu.   Organize suç örgütü yöneticisi olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat ...
"Gazeteci Murat Ağırel: Sezgin Baran Korkmaz 12 gazetecinin kendisi tarafından maaşa bağlandığını söylüyor" Sezgin Baran Korkmaz'ın bir kısmı ortaya çıkan ses kaydının devamında, 12 gazeteciyi maaşa bağladığını söylediği iddiaYeniçağ yazarı Murat ...
Yorumlar
Duyurular
Güncel haber yayıncılığına yeni yayın döneminde daha güçlü bir yapı ile İnternet Gazeteciliği ilkelerine uygun; tarafsız, özgün ve özgür site olarak kamuoyunun beğenisine sunulmuştur.

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.

Yandex.Metrica

Saskara Haber

Esareti Cesaretle def edeniz. Yerelden Ulusala Özgür Haber Sitesi. Herkesin değil, doğrunun sesiyiz.