SON DAKİKA
Administrator
Administrator
» Diğer Yazıları
Takip Et!
18 Şubat 2018

Ardahan’ın Kurtuluşu İstanbul’da Kutlanacak!

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Ardahan’ın Kurtuluşu  İstanbul’da Kutlanacak!

Yerel - 18 Şubat 2018 16:59

saskarahaber

Esareti Cesaretle def edeniz. Yerelden Ulusala Özgür Haber Sitesi. Herkesin değil, doğrunun sesiyiz.

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu 23 Şubat 2018’de İstanbul Bakırköy Botanik Park Restoran’ta, Ardahan’ın Düşman İşgalinden Kurtuluş Yıldönümü etkinliği yapacak.

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) yönetiminden yapılan açıklama şöyle:

ARDAFED, Ardahan Dernekler Federasyonumuz tarafından düzenlenecek olan Ardahan’ın düşman işgalinden kurtuluş yıldönümü etkinliği 23 ŞUBAT 2018 tarihinde Saat: 19:00” ile 24:00” saatleri arasında İstanbul Bakırköy Botanik Park Restoran ta gerçekleşecektir.

Ardahanlı bütün hemşehrilerimizi davet ettiğimiz ve iştiraklerini beklediğimiz Ardahan’ın 97. Kurtuluş Gecesi etkinliğinde Federasyon yönetimi Ardahan’ın İstanbul da faaliyet gösteren 110 il, ilçe ve köy derneği arasından çeşitli kategorilerde başarılı çalışmalar yapmış olan Derneklerini seçerek yapmış oldukları bu başarılı çalışmalar münasabeti ile dernek yönetimlerine çeşitli ödüller verecektir.

Ardahan Dernekler Fedarasyonunun; Ardahan dernekleri arasından, dernek faaliyetlerini değerlendirerek, kurulacak bir komisyon tarafından seçilecek,; yılın dernek başkanı ve alanında başarılı derneklerin seçilmesi çalışmalarına başlanmış olup değerlendirmeler devam etmektedir.

Ardahanın Düşman işgalinden kurtuluş yıldönümü etkinliği için toplantı ve çalışmaları devam eden ARDAFED yönetim kurulu Genel Sekreteri CEM AYNALI Dernek başkanlarımızın çalışmalarını yakından takip ediyoruz.

Geçen yıl dernek başkanlarınızla yaptığımız bölge toplantılarında dernek başkanlarımızı motive etmek, İlimize, İlçelerine köy ve bölgelerine yaptıkları hizmetlerden dolayı onuere etmek için bu şekilde bir program uygulanması yönünde yönetim kurulu kararı aldık.

Federasyon olarak bizler her zaman dernek başkanlarımızla bir ve beraber hareket ediyoruz. Derneklerimizin Ardahan ile ilgili bütün çalışmalarına yardımcı olmaya destek vermeye çalışıyoruz Federasyona üye olsun olmasın derneklerimizin tüzükleri gereği yapmış oldukları Eğitim, Kültür, Sanat, Spor, Sosyal yardımlar ve diğer konulardaki çalışmaları yönetim kurulumuz tarafından takip edilmekte olup bu konularda başarılı çalışmalar yürüten ve bölge insanımıza katkı sunan derneklerimizi hem teşvik etmek hem de onure etmek için bu tür çalışmaların yapılması gerektiğine inanıyoruz dedi.

23 Şubat 2018 Tarihinde yapılacak Kurtuluş günü etkinliğinde de bu kıstaslara haiz olan dernek yönetimlerine başarılı oldukları alanlarda ödüllerinin verileceğini bütün dernek yöneticilerimizin etkinliğe iştirak etmelerini beklediklerini belirttiler.

ARDAFED
Ardahan dernekler Federasyonu

www.saskarahaber.com

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bugün Saygı Deger MHP Reyhanlı Belediye Başkan A. Adayı Adnan Açıkelin özel misafiriydim… Çok şey konuştuk ,önce saglıgı hakkında genel bilgiler aldım, Tabi en çokta siyasetten sohpetimiz oldu. Sayın Başkanımızı ...
  Serhat  Ardahan spor  bölgesel   amatör Bal lig  2018-2019 sezonuna hazır . Serhat Ardahan Spor'un Başkanı Gazeteci Fakir Yılmaz ve yönetim ekibinin destek kampanyası , Ardahan halkı tarafından karşılık buldu. Haydi 3. ...
          Halkların sahip oldukları kültürel değerler içerisinde kendine hatrı sayılır bir yer edinmiş olan düğün, aralarında duygusal bağ olan, yani birbirlerini seven çiftlerin, bir süre sonra birlikte ...
    Aslın'da  Ardahan için ne isterseniz isteyin ,yinede az istemiş olursunuz.  Ardahan'ı sahiden  seviyorsanız biraz  fantazi isteklerden uzak  olmanız  gerekmiyor mu? Gerçekçi isteklerinizin(!) Somut, tutarlı , Gelişim, Ekonomik, Sosyal politik ...
Özel ders almak ya da özel ders vermek artık çok kolay.   Günümüzde dershane ve etüt merkezlerinin kapatılmasıyla beraber, eğitimde ciddi açıklar oluşmaya başladı. Extra ders almak isteyen birçok öğrenci ya da ...
       ''Türkiyenin; çok nadir illerinde bulunan bu gizemli Ay ve yıldız amblemi taşıyan buzaklarımızın; aslında korunmaya ve doğal ortamlarda halkımıza sunulmalıdır diye düşünüyorum.. Türkiye’de eşine çok nadir rastlanan ...
Yorumlar
Duyurular
Güncel haber yayıncılığına yeni yayın döneminde daha güçlü bir yapı ile İnternet Gazeteciliği ilkelerine uygun; tarafsız, özgün ve özgür site olarak kamuoyunun beğenisine sunulmuştur.

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.

Yandex.Metrica

Saskara Haber

Esareti Cesaretle def edeniz. Yerelden Ulusala Özgür Haber Sitesi. Herkesin değil, doğrunun sesiyiz.