SON DAKİKA
Bu Beş Kelle Adam; Ülkeyi Akıllarınca Dizayn Etmeye Çalışıyorlar.

 

 

  Logo 01 Ülke Tv İsimli Bir yandaş kanala da , sabaha karşı erken uyandığımda ,  En sıra dışı ismini verdikleri bir program yayında ;beş kellenin  bir birleriyle  sohbetlerine birkaç saniye takıldım. 

TURGAY GÜLER, YUSUF ZİYA CÖMERT,AHMET KEKEÇ,HASAN ÖZTÜRK VE SAVCI SAYAN Ülkeyi dizayn etmeye kalkıyorlar.en sıradışı

     Bu kelle ‘’Adamları’’ Genelde  taraflı  ve ya ağlamaklı hallerinden tanıyoruz.  İnsanın kanını donduran , bir lügat ile ülke dizayn etmeye çalışan bu Gazeteci veya politikacı olduklarını idea eden  beş kelle bu kez Suriyelilerin ülke vatandaşını olmasını  kızgın yağ yanması misali ateşli şekilde savunuyorlar. İçlerinden  İsmini sonradan internetten araştırıp öğrendiğim , Sakallı Hasan ÖZTÜRK isimli bir kelle ; kaygılarını dile getirmesine şahit olduğum  konuşmasın da ! yine de Suriyeli Vatandaşları , Ülke vatandaşı etmeyi kesinlikle kabul ettiğini  çığırıyordu. Bunların ! Suriyelilerin Vatandaş olmasını  istediklerini  böğürmesini anlamamak için tas kafa olmak gerekiyor. Halkı bu saçma sapan fikre inandırmak içinde ,Türklerin Almanya macerasını çarptırarak anlatıyorlar. Ulan bilmiyor mu bu kelle adamlar, Almanya iltica olarak kabul etmedi bizleri veya dünya insanlarını; Sadece İşçi ve çalışma olanakların da potansiyel nüfusa ihtiyaç duydukları için yalvararak çağırdılar. Bizimkilere bir bütçe ayırmadılar aksine , bizimkilerin sırtından geliştiler.

    Bu beş kelle yayın akışın da ,bu saçma fikri savunmalarını anladığımız tek gerçek var! Oda Suriyeli mültecileri, savaş kaçkınlarını  ülkemizde vatandaş edip akıllarınca savundukları siyasi ideolojinin  oy deposu olmasını hedefliyorlar.  Bu beş kelleye ;Allah sizlere akıl versin demekten başka bir şey demeyi de kendi ağzıma da onları  almayı yakıştıramıyorum.

Bayram ÇAĞLAYAN

www.saskarahaber.com Genel Yayın Yönetmeni

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer galeriler

Yorumlar
Duyurular
Güncel haber yayıncılığına yeni yayın döneminde daha güçlü bir yapı ile İnternet Gazeteciliği ilkelerine uygun; tarafsız, özgün ve özgür site olarak kamuoyunun beğenisine sunulmuştur.

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.

Yandex.Metrica

Saskara Haber

Esareti Cesaretle def edeniz. Yerelden Ulusala Özgür Haber Sitesi. Herkesin değil, doğrunun sesiyiz.