SON DAKİKA
Şinasi Karaca
Şinasi Karaca
» Diğer Yazıları
Takip Et!
30 Haziran 2021

       “KAMUOYUNA VE SASKARAHABER OKUYUCULARINA”

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
       “KAMUOYUNA VE SASKARAHABER OKUYUCULARINA”

GündemKöşe Yazıları - 30 Haziran 2021 15:45

              “KAMUOYUNA VE SASKARAHABER OKUYUCULARINA”

Sosyal medyaya da bir çok öğretici yazı ve şiir paylaştığımda beğeninin ve yorumların çok olması sebebiyle bu işi daha fazla ilerletmem gerektiğini gördüm.

Yıl 2009. Köylümüz olan Bayram Çağlayan’ın daha önce Köy ismi ile kurduğu İnternet Haber sitesi saskarahaber’de yazmaya önemli Haberleri paylaşmaya başladım.

Bu gün tam (12) Yıl olmuş saskarahaber’de çalışmam.

Hiç bir maddi karşılık almadan gönüllü olarak amatörce Gazetecilik ve köşe  yazarlığı makale gibi yazılar yazdım. Saskara ismini Türkiye’nin  geneline  duyurduğumuza inanıyoruz.

Bir çok yazdığımız paylaştığımız Haberleri binlerce insan okumuş olup kimine beğeni kimine yorum yapmıştır, bunu  saskarahaber adına gururlandırıcı bir gelişme olarak görüyoruz.

Fakat Köylü olmayıp bir çok yabancı  kişi ilgi alaka gösterirken (saskara) Koyun pınarı köylüleri fazla ilgi alaka göstermediğini bire bir gördük ve tanıdık bu da üzücü bir durum.

saskarahaberi gerekli yere getirdiğimize inanıyorum, bir çok gönüllü  köşe yazarı arkadaşımız oldu her arkadaşın saskarahaber’in büyümesine okunmasına mutlaka katkısı olmuştur.

Bu gönüllü arkadaşlar bir zaman sonra  tek tek  saskarahaber’den kendi istekleriyle ayrılmıştır.

Şahsım tek başıma saskarahaberi ayakta tutmak için gerekli mücadeleyi gösterdiğime inanıyorum.Fakat tek başına bu işin yürümeyeceğinin farkında olarak beni yormaya başladı yazı ve Haber paylaşmayacak duruma geldim,bu nedenle bir karar vermem gerekiyordu ya devam ya tamam demeliydim.

Şimdi ise  (12) yıldır amatörce  Gazetecilik ve köşe yazarlığı yaptığım saskarahaber’den  ayrılmayı bir daha saskarahaber’de yazı  yazmayı, Haber paylaşımı yapmayı düşünmediğimi tüm saskarahaber okuyucularına ve kamu oyuna bildirir ve  belirtmek isterim.

İnternet Haber sitesi saskaraheber bundan sonra umarım daha çok kamuoyuna hizmet etmeye devam eder.

Şimdiden tüm saskarahaber okuyucularına tek tek teşekkür ederim iyi ki varsınız sizin sayenizle saskarahaber tanınmış ve bir marka olmuştur.

Sevgilerimle saygılarımla.

Şinasi Karaca..  saskara-sinasi@hotmail.com

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

Bugünkü makalemin konusu, Kur’an da çok fazla geçtiği ve Allah bu konuda bizleri uyardığı halde, üzerinde hiç konuşulmayan, hatta bu yanlışı çok fazla yaptığımız “ZAN” konusu üzerine olacak. Önce bu kelimenin anlamını ...
              “KAMUOYUNA VE SASKARAHABER OKUYUCULARINA” Sosyal medyaya da bir çok öğretici yazı ve şiir paylaştığımda beğeninin ve yorumların çok olması sebebiyle bu işi daha fazla ilerletmem gerektiğini gördüm. Yıl 2009. Köylümüz olan ...
“ERENLER EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI CEM EVİ NE ZAMAN NASIL YAPILMIŞTIR?” (Kısaca yapım tarihi)  Erenler Eğitim ve Kültür Vakfı nasıl  ne zaman yapılmıştır sorusuna gerçek cevaptır. Cem evinin nasıl ne şekilde nasıl ...
Bizler öyle bir din yarattık ki kendimize, Kur’an dan nasibimizi almadığımız için, Allah Kur’an da ne emrediyorsa onun tersini yapmaya ve kitap Ehlinin yaptığı yanlışları tekrar etmeye devam ediyoruz. Tüm ...
"ATATÜRK İLKELERİ" Kurmuş olduğu Türkiye Cumhuriyeti'ni belirlediği çağdaş değer ölçülerine eriş­tirmek, Türk halkını uygar dünyada ki layık olduğu yere ulaştırmak için koyduğu te­mel ilkelerdir. 1924 Anayasası'nda da yer olan bu ilkeler ...
Bu makalemde sizleri, çok önemli bir konuda düşünmeye davet etmek istiyorum. Bir an şöyle düşünelim. Biz günümüzde değil de, Peygamberimizin döneminde yaşadığımızı farz edelim. Hemen Kur’an dan aldığımız bilgileri hatırlayalım ...
Yorumlar
Duyurular
Güncel haber yayıncılığına yeni yayın döneminde daha güçlü bir yapı ile İnternet Gazeteciliği ilkelerine uygun; tarafsız, özgün ve özgür site olarak kamuoyunun beğenisine sunulmuştur.

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.

Yandex.Metrica

Saskara Haber

Esareti Cesaretle def edeniz. Yerelden Ulusala Özgür Haber Sitesi. Herkesin değil, doğrunun sesiyiz.