Menü
Kategoriler
       “KAMUOYUNA VE SASKARAHABER OKUYUCULARINA”
30 Haziran 2021 Gündem

              “KAMUOYUNA VE SASKARAHABER OKUYUCULARINA”

Sosyal medyaya da bir çok öğretici yazı ve şiir paylaştığımda beğeninin ve yorumların çok olması sebebiyle bu işi daha fazla ilerletmem gerektiğini gördüm.

Yıl 2009. Köylümüz olan Bayram Çağlayan’ın daha önce Köy ismi ile kurduğu İnternet Haber sitesi saskarahaber’de yazmaya önemli Haberleri paylaşmaya başladım.

Bu gün tam (12) Yıl olmuş saskarahaber’de çalışmam.

Hiç bir maddi karşılık almadan gönüllü olarak amatörce Gazetecilik ve köşe  yazarlığı makale gibi yazılar yazdım. Saskara ismini Türkiye’nin  geneline  duyurduğumuza inanıyoruz.

Bir çok yazdığımız paylaştığımız Haberleri binlerce insan okumuş olup kimine beğeni kimine yorum yapmıştır, bunu  saskarahaber adına gururlandırıcı bir gelişme olarak görüyoruz.

Fakat Köylü olmayıp bir çok yabancı  kişi ilgi alaka gösterirken (saskara) Koyun pınarı köylüleri fazla ilgi alaka göstermediğini bire bir gördük ve tanıdık bu da üzücü bir durum.

saskarahaberi gerekli yere getirdiğimize inanıyorum, bir çok gönüllü  köşe yazarı arkadaşımız oldu her arkadaşın saskarahaber’in büyümesine okunmasına mutlaka katkısı olmuştur.

Bu gönüllü arkadaşlar bir zaman sonra  tek tek  saskarahaber’den kendi istekleriyle ayrılmıştır.

Şahsım tek başıma saskarahaberi ayakta tutmak için gerekli mücadeleyi gösterdiğime inanıyorum.Fakat tek başına bu işin yürümeyeceğinin farkında olarak beni yormaya başladı yazı ve Haber paylaşmayacak duruma geldim,bu nedenle bir karar vermem gerekiyordu ya devam ya tamam demeliydim.

Şimdi ise  (12) yıldır amatörce  Gazetecilik ve köşe yazarlığı yaptığım saskarahaber’den  ayrılmayı bir daha saskarahaber’de yazı  yazmayı, Haber paylaşımı yapmayı düşünmediğimi tüm saskarahaber okuyucularına ve kamu oyuna bildirir ve  belirtmek isterim.

İnternet Haber sitesi saskaraheber bundan sonra umarım daha çok kamuoyuna hizmet etmeye devam eder.

Şimdiden tüm saskarahaber okuyucularına tek tek teşekkür ederim iyi ki varsınız sizin sayenizle saskarahaber tanınmış ve bir marka olmuştur.

Sevgilerimle saygılarımla.

Şinasi Karaca..  saskara-sinasi@hotmail.com

Bir cevap yazın

Yapmalısınız Giriş Yorum yazmak için.

*