Özel Ders Almak ve Özel Ders Vermek Artık Çok Kolay!

Özel ders almak ya da özel ders vermek artık çok kolay.

 

Günümüzde dershane ve etüt merkezlerinin kapatılmasıyla beraber, eğitimde ciddi açıklar oluşmaya başladı. Extra ders almak isteyen birçok öğrenci ya da veli artık günümüzün trendi özel dersi seçmektedir. Özel ders almak ne kadar ihtiyaç haline gelse de doğru bir öğretmenden alınması aslında en önemli konudur. Çünkü doğru öğretmen, öğretir, geliştirir, destek olur, dersi sevdirir, vizyon olur. Bu yüzden özel ders eğitim seçimi yapılırken doğru öğretmene ulaşılmalıdır.

Bu bağlamda hizmet yürütmek için ortaya çıkan Özel Ders Alanı birçok velinin ve öğrencinin yüzünü güldürmektedir.
Öğrenciler açısından kaliteli ve doğru öğretmene ulaşmak ne kadar önemliyse, öğretmenler açısından da özel ders vermek ve öğrencilere ulaşmak o kadar önemlidir. Kendini geliştirip, extra gelir elde etmek isteyen birçok eğitimci özel ders vermek istemekte fakat öğrencilere ulaşmakta sıkıntı çekmektedir. Yine bu anlamda Özel Ders Alanı birçok eğitimci ve öğretmene fırsat kapısı açmaktadır.
Peki işleyiş nasıl oluyor ?
Öğretmen ve eğitimciler, www.ozeldersalani.com web sitesine giriş yapıp ücretsiz üyelik oluşturuyorlar. Sistem tarafından istenilen bilgiler tamamlandığında (eğitim bilgileri,kişisel bilgiler vb.) onay aşamasına geçiliyor. Uzman eğitim danışmanları tarafından incelenen profiller onaylanıyor ve özel ders vermeye hazır hale geliniyor.
Öğrenci ve veliler ise web sitesini ziyaret ediyor ve güzel bir filtreme sistemi olan bu alanda öğretmenleri inceliyorlar. Kendilerine en uygun öğretmeni seçtikten sonra onlarla iletişime geçip özel ders almaya başlıyorlar.


Özel Ders Alanı sadece özel ders hizmetiyle de kalmıyor. Profesyonelce hazırlanmış blog yazılarıyla, ziyaretçilerine keyifli bir ortam sunuyor. Aynı zamanda öğretmenlerin kendilerini özel hissedecekleri bir profile kavuşmalarını sağlıyor. Öğretmenler dilerlerse bu profillerinde yazılar, videolar paylaşabiliyor. Henüz 1 yıllık bir oluşum olmasına rağmen hızla büyümeye devam ediyor.
Özel Ders Alanı fikir babası olan Sefa Özdeniz ile yaptığımız röportaj da web sitesini fazlasıyla tanıma fırsatımız oldu. Sefa Özdeniz ; “Amacımız eğitime hizmet etmek. Birçok öğrenci ve öğretmenin buluşmasına vesile oluyoruz. Özel ders açığını kapatabilmekten gurur duyuyoruz. Çok yakında yapacağımız extra hizmetlerle de öğrencilerimiz ve öğretmenlerimize yardımcı olmaya devam edeceğiz. “ dedi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer galeriler

Yorumlar
Duyurular
Güncel haber yayıncılığına yeni yayın döneminde daha güçlü bir yapı ile İnternet Gazeteciliği ilkelerine uygun; tarafsız, özgün ve özgür site olarak kamuoyunun beğenisine sunulmuştur.

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.

Yandex.Metrica

Saskara Haber

Esareti Cesaretle def edeniz. Yerelden Ulusala Özgür Haber Sitesi. Herkesin değil, doğrunun sesiyiz.