SON DAKİKA
Bayram Çağlayan
Bayram Çağlayan
» Diğer Yazıları
Takip Et!
13 Ekim 2019

Sizin Siyasetiniz, Benim Milli Davam Öylemi!

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Sizin Siyasetiniz, Benim Milli Davam Öylemi!

GündemKöşe Yazıları - 13 Ekim 2019 14:42

Bir Yurt sever insan olarak söylüyorum!

Sizin Siyasetinizle başımıza açtığınız belalerın sonucun’da ; Milletin manevi ve milli duygularını istismar etmenize ,yüreğim asla rızalık vermiyor, vermeyecek, verme side benim Yurtseverlik anlayışıma ihanet sayarım.

Orta doğu Bataklığına çekilen Müslüman toplumun;Büyük orta doğu projesi ihanetiyle başlatılan(!) mezhepçi savaşların tarafı olmaktan bir Dünya Yurtseveri olarak utanırım !

-0 siyaset bataklığına asla taraf olmam. Emperyalist İnsan kılıflı soytarılarının Silah ticaretinin bir parçasıda olmayacağım,                        –  Müslüman toplum yada bir başka inanç veya millet düşmanlığı üzerinden akıtılacak kanın ,değirmen taşıyıcı olugu asla  olmayacağım.

-Dediğim gibi; Sizin siyasi ve stratejik hatalarınızın  her dönem savunucusu olmayı vatanseverlik sayacak cehaletin ortağı fikren ve manen’de  olmayacağım.

-Orta Doğu da yürütülen BOP projesinde Akan Müslüman kanına giden silaha manen  lojistik taşıyıcı da olmayacağım .

-Emevi caminde Namaz kılacağız hayaline taraf olmadığım gibi,  Suriye sınır hattın’da mayınlı arazinin temizletilmesine de karşı çıktığım  gibi, oradan giriş çıkış yapan sözüm ona cihatcı soytarıların kanlı işbirliğinede ortak olmayacam.

– Aylan Bebeğin kanını üzerinde taşıyan emperyalist dizayncıların savaşına karşı çıktığım gibi, Vatanseverliğin Emperyalist emeline hizmet etmesine de karşıyım.

-Barbar İŞİT terör örgütünün adını ingilizce söyleme çevirinize karşı çıktığım gibi, Siyasal İslamın düzen sağlayıcılığına karşı çıkacağım.

– Kobani’de Emperyalist ortağı İŞİD  namus , insanlık ve inanç değeri taşıma’dan yerel halk ve Silahlı unsurlara saldırdığın’da Birileri gibi İŞİD kurşununa sağlık diyemeyeceğim gibi, O katliamların seviciside olamayacağım.

– 29 Ekim günü Emperyalist terbiyeci soytarıların baskısıyla Kobaniye Peşmerge adı altında bir çok silahlı unsurun geçisine izin verdiğinize karşı çıktığım ,Suriye politikanızdaki 360 derece değişimizede karşı çıkıyorum ; Çünkü siz siyasi karar verdikçe , bölgemizde masum yaşamın içinde Nedensiz bir kavga devam ediyor.

– Siz emperyalistlere dostum i stratejik ortağım , müttefikim derken , tüyleirm diken diken oluyorken , Onlara karşı Ekranlar’dan bağırıp çağırmanıza da şaşıp kalıyorum

– Sizler Kürt meselesi çözümü adı altın’da Siyasi davranarak ; İmralı , kandil arasın’da siyasetçilere mekik dokuttururken nasıl bu durum halk mutabakatı ile çözülmeli, siyasi hedefinize değil dediysem, O siyasileri Tutuklamanıza bile  aynı cepheden karşı çıktım.

-Sizler siyasi olarak  Barzaniyi kongrenize, Türkiye seninle Gurur duyuyor diye karşıladığınızda  Bir Yurtsever olarak karşı durduysam, Diyarbakır’da megri megri demenizede aynı ölçüde karşı çıkmıştım.

– Özgür Suriye Ordusunun İç savaşda isyancı silahlı çatışmacı anlayışını asla benimsemediğim gibi, Devleti içinde ayrışmacı politik çizgide olan bir silahlı unsurun adının Sözüm ona Suriye milli ordusu olarak değiştirilmesinide o kadar trajikomik buluyorum.

En son açıklamalarınız’da Tüm ülkeyi AKP saflarına davet diyorum dediğiniz’de, Bizim asla AKP siyasetiyle Yurtseverlik çizgimizin birleşmeyeceğinizi bilmenize rağmen siyal kitleleri Devlet politikasına , Yani ülkemizin yanına davet etme gayretinizi dil sürtmesi , Danışman metin yazma hatası yerine , Bu olayın bir siyasi tercih olduğunu gördüğümüz için, bizler AKP saflarında olmayı değil vatanımızı onurumuzla sevmeyi  tercih ederiz.

Bedelli askerlik çıkartanların Babaları, Yoksulun çocuğu üzerinden kahramanlık hiç yapmasın diyerek, Sizlerin stratejik hataları yüzünden , siyasi geleceğiniz yüzünden Bizim yurtseverlik  duruşumuzu ölçemez, bu konuda sizlerede klavye kahramanlığından öte bir şey düşmeyeceğini idea ederek, Bütün Dünya Annelerinin umutları ve yüreğindeki acıların dinmesi umuduyla, Emperyalist çıkarlarının ürettiği olan her türlü fitneye karşı duracağız,  Tıpkı kurtuluş savaşın’da olduğu gibi…

Çiğköfte üreticisinin bile Milli duyguları sömürmek için Milli üretim yazma komedisine kanmayacağız

 

Bayram ÇAĞLAYAN

www.saskarahaber.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

“UYU SASKARALI UYU” Yayımlandığı tarih: 30 Ağu 2014 @ ..Uyu saskaralı uyu! Elinden ekmeğin ,tarlada sapın, ahırda malın, cebinden paran ,çalınıyor sen siz halen uyanmıyorsunuz.Yanı başında okulunda çocuğun çalınıyor,kapında araban var olan yolundan ...
Bu makalemde, sizlerin üzerinde düşünmesine vesile olmak istediğim konuyu, birçok makalemde daha önce gündeme getirdim, yazdım. Fakat ne yazık ki Allah ın apaçık ayetlerini tebliğ alıp, ayetlere iman ettiğimizi söylediğimiz ...
“SASKARA’YA SASKARA’LILAR SAHİP ÇIKACAKTIR”  “Saskara Koyunpınarı sevdası arkadaş gurubuna 2’nci duyurum” Sevgili arkadaşlar,daha öncede açıklamamı yapmıştım. Ben hiç bir karşılık beklemeden yıllardır bir nevi kamu hizmeti yapmış olup saskara'yı doğduğum yeri çok sevmemden ...
Bizler İslam ı öyle pervasızca, korkusuz yaşıyoruz ki, gerçeklerin farkında olsak, yaptığımız yanlışların affı için, gece gündüz Allah a yalvarırız. Bizlerin Kur’an ile irtibatını kesen din tacirlerinin etkisinde, Allah Kur’an ...
Bu makalemde sizlerin, üzerinde dikkatle düşünmenize vesile olmak istediğim ayetler, Müddesir suresinde geçiyor. Bizler Allah ın önerdiği gibi, ayetler üzerinde düşünmeden, kelimelerin özüne inmeden okur geçersek, aslında çok şeylerin farkında ...
Ordumuz ve milletimiz bir bütün olacak
Bir Yurt sever insan olarak söylüyorum! Sizin Siyasetinizle başımıza açtığınız belalerın sonucun'da ; Milletin manevi ve milli duygularını istismar etmenize ,yüreğim asla rızalık vermiyor, vermeyecek, verme side benim Yurtseverlik anlayışıma ihanet ...
Yorumlar
Duyurular
Güncel haber yayıncılığına yeni yayın döneminde daha güçlü bir yapı ile İnternet Gazeteciliği ilkelerine uygun; tarafsız, özgün ve özgür site olarak kamuoyunun beğenisine sunulmuştur.

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.

Yandex.Metrica

Saskara Haber

Esareti Cesaretle def edeniz. Yerelden Ulusala Özgür Haber Sitesi. Herkesin değil, doğrunun sesiyiz.