“FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ MAÇINDA ÇIKAN OLAYLARIN NEDENİ”

“FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ MAÇINDA ÇIKAN OLAYLARIN NEDENİ”

“FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ MAÇINDA ÇIKAN OLAYLARIN NEDENİ”

Fener Bahçe Beşiktaş kupa maçında çıkan olaylardan dolayı ertelendi.Sonucunun ne olacağını TFF Çarşamba günü açıklayacağını bildirdi.Maça gelince sahanın her dört kenarından yani korner atışı yerlerinde saha içerisine korner atımı sırasında korner kullanılmasına engel olunacak kadar maddelerin nesnelerin atıldığı görüldü.Hakem FB Kaptanını çağırarak taraftarları sakinleştirmesini istemişse de  etkili olamamışlardır.

Diğer taraftan yedek kulübesinden çıkan Beşiktaşlı Futbolcular Tolga ve diğerleri, taraftarların üzerine yürümeye ve kavga etmeye giderken Teknik direktör,Şenol Güneş kendi Futbolcularını sakinleştirmek için hamlede bulunurken taraftarlar tarafından henüz bilinmeyen bir çisimin Güneş’in kafasına atması sonucu Güneş yere yığıldı.Etrafındaki Beşiktaşlı kişiler Güneşi kaldırdılar.Güneş kafasını tutarak soyunma odasına gittiği görüldü.

Diğer taraftan Hakemlerinde soyunma odasına gittiği görüldü.Yine soyunma odası önünde ve sahaya çıkan tünelin içerisinde yine bir çok kargaşanın yaşandığı ve Tolga’nın bir özel güvenliğe atmış olduğu yumruk görüntülerde göründü.

Olayların bu seviyeye gelmesinin en büyük sebebi görüntülerde görüldüğü kadarı ile suçlu Tolga dır.Hangi futbolcuya hangi kaleciye veya yöneticiye Hakeme küfür edilmiyor.Şenol Güneşin kafasının yarılmasına da sebep olan Tolga dır.

Çünkü Tolga yedek kulübesinden çıkmamış olsa idi, Güneş de o ortamda olmazdı ve kafası yapılmazdı.

Neticede ortamın bu kadar çok gerilmesinin müsebbipi Tolga Zengindir.Hiç kimse başka yerde suçlu aramasın.Suçlunun Beşiktaşlı Tolga ve diğer yedek futbolculardır.

TFF’nun ne tür karar vereceğini bilmiyoruz ama.Bana göre sahaya madde atanları kamera görüntüleriyle bularak cezalandırılması.Olayların çıkmasına zemin hazırlayan Beşiktaşlı Tolga ve diğer yedek futbolculara ceza verilmeli. FB Kulübüne güvenliği sağlayamadığı ve çirkin tezahürat için saha kapatma yerine para cezası verilmeli.Yine Beşik taş seyircisine çirkin tezahürat yaptıkları için ceza verilmelidir.

Maça gelince müsait bir günde kaldığı yerden yani durduğu dakikadan sonra oynanmalıdır.Aksi halde yanlış düşüncelere meydan verilir.Yukarıda anlattıklarımız maçı yayınlayan kamera ve tv görüntülerinden aldığımız bilgiler doğrultusunda bu yorumumuzu yapmış bulunmaktayız..

Bu resimlere dikkat! edin neler olduğunu görmeniz için paylaştım..

 

 

Allah aşkına şenol EFENDİ kafana ne geldi ?

1907vip paylaştı: 19 Nisan 2018 Perşembe

Şinasi KARACA<saskara-sinasi@hotmail.com

https://www.saskarahaber.com/fenerbahce-besiktas-macinda-cikan-olaylarin-nedeni/ linkinden çıktı edilmiştir.
Sayfayı yazdırmak için TIKLAYIN! Kapat