Serhat Ardahan Spor Başkan Fakir Yılmaz Yönetimin’de 3.Lig Parolasıyla Başladı…

Serhat Ardahan Spor  Başkan Fakir Yılmaz Yönetimin’de 3.Lig Parolasıyla  Başladı…

  Serhat  Ardahan spor  bölgesel   amatör Bal lig  2018-2019 sezonuna hazır .

Serhat Ardahan Spor’un Başkanı Gazeteci Fakir Yılmaz ve yönetim ekibinin destek kampanyası , Ardahan halkı tarafından karşılık buldu.

Haydi 3. Lige sloganıyla  Serhat Ardahan Sporu 3. lige taşımayı amaçlayan Başkan Fakir Yılmaz  Başarılı hamleleriyle takımını Amatör Bal ligine hazırladı. Kentin Gelişimi için Futbol takımının üst lige çıkmasının büyük katkı sunacağını bilen Ardahan sosyal ve ekonomik dokusunun geliştirilmesinin çabasını veren  en  etkin  isimlerinden ; Gazeteci Fakir YILMAZ  Halktan büyük destek alarak 2018-2019 sezonuna Bal ligin’de en etkin  mücadele edecek takım olarak dikkat çekiyor.

Ardahan sevdalısı Başkan ;Gazeteci Fakir YILMAZ ‘IN  kampanyasına Tüm Ardahan sevdalılarının destek olması çağrısını  www.saskarahaber.com Sitemiz aracılığıyla bir kez daha duyurmayı  Kamuoyu  görevi biliyor, Serhat Ardahan Spora desteklerinizi bekliyoruz.

Bayram ÇAĞLAYAN

www.saskarahaber.com Genel Yayın Yönetmeni

https://www.saskarahaber.com/serhat-ardahan-spor-baskan-fakir-yilmaz-yonetiminde-3-lig-parolasiyla-basladi/ linkinden çıktı edilmiştir.
Sayfayı yazdırmak için TIKLAYIN! Kapat