Ardafed Ataşehir’de Büyük Kitlesel Katılımla Kahvaltıda Buluşuyor!

Ardafed Ataşehir’de Büyük Kitlesel Katılımla Kahvaltıda Buluşuyor!

Yaklaşık üç yüz bin Ardahanlının yaşadığı   İstanbul’da ;  Sivil toplum kuruluşlarının sorumluluk ve gereğini en kusursuz şekilde yerine getirmek için önemli adımlar atan Gazeteci Fakir YILMAZ  Başkanlığındaki  Ardahan dernekler Federasyonu , güçlü lobi çalışmasına bu kez Alaşehir’de yaklaşık Beş Yüz kişilik katılımlı planlanan kahvaltıda toplantı yapacak .

Yaklaşan yerel seçimler’de Güçlü lobi olma sorumluluğu ve Metropelde bizlerde varız diyerek, siyaset için öne çıkan Hemşirelerimize destek açıklamasında bulunacaklar. Yakın zaman içinde trafik kazası geçirdiği için Kahvaltı organizasyonuna katılıp katılmayacağı son gün belli olacak Fakir Yılmazın , Yönetim kurulu arkadaşları ve Ardahan lobisi gücünü oluşturan Federasyonun bünyesinde bulunan dernekler ve Ardahanlılar Ataşehiri çok daha önemseyerek , bu etkinliğin önemini şöyle ifade ediyorlar.Sivil toplum kuruluşu olmanın en önemli teması; Bölge insanlarımızın bulunduğu her alanda, kendilerine destek olma ve bu desteği;  Eğitimden , siyasete, ekonomiden , ticarete kadar her alanda gösterme amacındayız dediler.

13 ocak pazar günü saat 10:00 da Ataşehir Esatpaşa Mahallesin’de Güvenç düğün salonunda yapılacak büyük buluşmaya  Bütün Ardahan dernekleri, Ardahanlı hemşehrilerimiz yanı sıra , Ardahan Lobisine destek olmak isteyen bütün hemşehri, eş , dostlar davetlidir diyerek Büyük Ardahan lobisinin gayretlerine destek olma daveti yayımladılar.

Bayram ÇAĞLAYAN

www.saskarahaber.com

 

https://www.saskarahaber.com/ardafed-atasehirde-buyuk-kitlesel-katilimla-kahvaltida-bulusuyor/ linkinden çıktı edilmiştir.
Sayfayı yazdırmak için TIKLAYIN! Kapat