SON DAKİKA
Administrator
Administrator
» Diğer Yazıları
Takip Et!
25 Temmuz 2020

“Yılmaz Özdil: İstikamet”

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
“Yılmaz Özdil: İstikamet”

GündemSiyaset - 25 Temmuz 2020 17:13

YILMAZ ÖZDİL: İstikamet

İl başkanı Tayyip Erdoğan, 1993 yılında “başkanlık sistemi özentinin sonucudur, Amerikan emperyalizminin bize tavsiyesidir” dedi.
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 2016 yılında “başkanlık sistemi bizim için gelenekseldir, buna karşı çıkanların genlerinde başkanlık sistemi yok ama, bizim genlerimizde başkanlık sistemi var” dedi.

Belediye başkanı Tayyip Erdoğan, 1995 yılında “üçüncü köprü cinayettir, İstanbul için ölümcül sonuçlar doğurur, bölgede kalan akciğerlerimizin yok edilmesi demektir, bunu bekleyen bazı mahfillere rant alanları sağlama olayıdır” dedi.
Başbakan Tayyip Erdoğan, 2012 yılında “hani o cumhuriyet mitinglerinde cumhuriyetçiyiz diye yürüyenler var ya, işte üçüncü köprüye hep onlar karşı çıktı, bunlar istemezük familyasından, hem üçüncü köprüye karşı çıkıyor, hem utanmadan o köprüden geçiyor, niye geçiyorsun o köprüden, sandalla geçsene karşıya” dedi.

İl başkanı Tayyip Erdoğan, 1991 yılında “Güneydoğu sorunu olarak adlandırılan sorun, aslında Kürt sorunudur” dedi.
Siyasi yasaklı Tayyip Erdoğan, 2002 yılında “Kürt sorunu var dersen, sorun olur, yok dersen, sorun ortadan kalkar, biz böyle bir sorun yok diyoruz” dedi.
Başbakan Tayyip Erdoğan, 2005 yılında “Kürt sorunu vardır, benim de sorunumdur” dedi.
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 2015 yılında “ne Kürt sorunu yauv, kimse bize yutturmaya kalkmasın, yok böyle bir şey” dedi.

İl başkanı Tayyip Erdoğan, 1990 yılında “onlar bizi AB’ye almamayı düşünüyor, biz de girmemeyi düşünüyoruz, bunların asıl adı Katolik Hıristiyan Devletler Birliği’dir” dedi..
Başbakan Tayyip Erdoğan, 2004 yılında “hedefimiz AB’ye tam üyelikti, hamdolsun başardık, hamdolsun bizim hükümetimize nasip oldu, bayramımız kutlu olsun, inşallah bu başarılarımız ilerde romanlarda yazılacak” dedi.
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 2016 yılında “eyyy AB almayacaksanız söyleyin bilelim, hiç kusura bakmasınlar, biz AB’nin kapıkulu değiliz, sen yoluna, biz yolumuza” dedi.

Başbakan Tayyip Erdoğan, 2014 yılında kanun çıkardı, termik santrallara baca filtresi takılması için beş yıl süre tanıdı.
Akp genel başkanı Tayyip Erdoğan, 2019 yılında kanun çıkardı, termik santrallara baca filtresi takılması için üç yıl süre daha tanıdı.
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “böyle bir şeyi kabul etmem mümkün değil, halkımızın zehirlenmesine fırsat veremeyiz” dedi, veto etti.

Başbakan Tayyip Erdoğan, Ahmet Davutoğlu’nu “kardeşim” diyerek, bakan yaptı, Akp genel başkanı yaptı, kendi yerine başbakan yaptı.
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan “bu malum zat Halk Bankası’nı dolandırmaya çalışıyor, bunları niye anlatıyorum, kimin aslında ne olduğunu öğrenin diye anlatıyorum” dedi.

Başbakan Tayyip Erdoğan “Lozan Antlaşması devletimizin tapusudur, inanç, cesaret ve fedakarlık zaferidir, diplomasi ve uluslararası hukuk alanında tescilidir” dedi.
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan “birileri bize Lozan’ı zafer diye yutturmaya çalıştılar, zafer mi bu” dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, geçen yıl izah etti, “Ayasofya’yı camiye çevirmenin faturası çok ağırdır, Ayasofya ibadete açılsın diyenler dünyayı tanımıyor, ben bir siyasi lider olarak, bu oyuna gelecek kadar istikametimi kaybetmedim” dedi.
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, dün izah etti, “gayretlerimiz neticesinde hamdolsun Ayasofya cami oldu” dedi.

İyi ki Tayyip Erdoğan var da, Tayyip Erdoğan’ın istikametini düzeltiyor, yoksa Tayyip Erdoğan’ın istikametine kalsa yandık yani.
https://www.sozcu.com.tr/…/…/yilmaz-ozdil/istikamet-5951151/

saskara-sinasi@hotmail.com Şinasi Karaca

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

SONER YALÇIN'DAN BAHÇELİ'YE TARİHİ MEKTUP... *** Bak sana ne anlatacağım..? Bu yazacaklarımı MHP’nin “parti okulu“nda bulamazsın. Unutturdular sana çünkü… Gagavuz Türk‘ü, Hıristiyan’dır. Yunanistan’daki Karaman Türk’ü de, Hıristiyan’dır... Karaim ya da Hazar Türk’ü, Yahudi‘dir… Altaylar, Tengrici’dir... Saha-Yakut Türkleri ...
Sosyo Politik Saha Araştırmaları Merkezi’nin Kürt illerinde yaptığı son araştırmada, ‘en büyük sorun’ olarak Kürt sorunu ve yoksulluk çıkarken, yurttaşların ezici çoğunluğu HDP’ye güvenini ifade etti Sosyo Politik Saha Araştırmaları Merkezi’nin ...
"Halk sahicilik, çözüm ve tutarlılık istiyor" İlhan Cihaner’le CHP Kurultayı’nı, ülkenin halini ve olası çıkış yollarını konuştuk: Şu anda Kürt seçmenin seçme seçilme hakkının elinden alındığı fiili bir apartheid söz konusu. Bunları ...
"6-7 EYLÜL 1955'de yaşanan Olaylar" Ülkemizin tarihinde bazı utanılacak günler olmuştur. Bunların içinde şüphesiz, 6-7 Eylül 1955 yılında yaşanan olaylar öne çıkar. Tarihimizin yüzkarası olan 6-7 Eylül olaylarının 65. yıldönümünü yaşadığımız ...
TURAN DURSUN... O BİR AYDINLANMA SAVAŞÇISI... Dine medrese hayatıyla girdi. Bilgiyi yerinde topladı. Bir-çok yerde imam ve hocalık yaptı. Müftü oldu, ancak gün geldi fikirleri değişime uğradı. Içinde yaşadığı dini en ...
Devlet değil şantaj çetesi: Barış Atay'a saldırıda yeni gelişme TİP Milletvekili Barış Atay'a yönelik saldırıyla ilgili olarak üç kişinin tutuklanması talep edildi. Saldırının ortaya çıkan görüntüleri, polis organizasyonunu net şekilde ortaya ...
Yorumlar
Duyurular
Güncel haber yayıncılığına yeni yayın döneminde daha güçlü bir yapı ile İnternet Gazeteciliği ilkelerine uygun; tarafsız, özgün ve özgür site olarak kamuoyunun beğenisine sunulmuştur.

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır.

Yandex.Metrica

Saskara Haber

Esareti Cesaretle def edeniz. Yerelden Ulusala Özgür Haber Sitesi. Herkesin değil, doğrunun sesiyiz.